<Презентація "Сучасний етикет" скачати

Презентація "Сучасний етикет"
10.04.2015, 21:33
Поводитися культурно в суспільстві - важливий навик, прищепити який потрібно в дитинстві. Однак дітям важко запам'ятовувати нудні і великі правила етикету. Але вихід є. Дана презентація в цікавій формі розповість дитині про головні правила етикету.

Проект розглядає 4 аспекти:

- Історію етикету;
- Дресс код;
- Правильну мову;
- Ввічливість;

Захід, на якому показується презентація, має будуватися на діалозі вчителя і дітей, щоб кожна дитина зрозумів, про що говориться в проекті.

Презентація в стислій формі розглядає фундаментальні поняття етикету та його важливість. Основні моменти даються у вигляді схем і списків, що спрощує сприйняття текстового матеріалу. Тексту тут небагато, написаний він максимально просто, щоб всі учні змогли зрозуміти, про що говорить проект.

Привернути увагу учнів до проблеми проекту зможуть яскраві ілюстрації, докладні фотографії та картинки, якими доповнений проект.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Сучасний, Презентації, етикет, презентація
Переглядів: 675 | Завантажень: 183 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.