<Презентація "Суша в океані" скачати

Презентація "Суша в океані"
05.03.2015, 16:31
Перед вами проект, що містить презентацію з 15-ти слайдів і методичну розробку для проведення ознайомчого заняття. Комплект включається в курс географії 6-го класу і призначений для проведення повноцінного уроку з елементами повторення раніше вивченого про гідрооболочку Землі, а також знайомства з поняттям «суша в океані» і його закріплення.

Повторює блок охоплює швидкий фронтальний опитування і невеликий геодіктант, а основна частина - це отримання знань про всілякі островах:

- Материковий,
- Коралових,
- Вулканічних,
- Одиночних і включених в архіпелаги.

Презентація наповнена зорової інформацією, яка доповнює і уточнюючої розповідь вчителя. Карти, блок-схеми, списки, схематичні зображення розрізів покликані найбільш докладно і зрозуміло пояснити будову кожного з островів, а барвисті ілюстрації - додати вивченню теми наочності і видовищності.

Хлопці зможуть познайомитися з рідкісними дивовижними явищами природи з загального екрану або при самостійній роботі на ПК. Також презентація дає відмінну можливість учневі підготуватися до домашнього доповіді та індивідуальному виступу перед товаришами в рамках закріплення або повторення даної теми.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, океані, суша, презентація
Переглядів: 311 | Завантажень: 115 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.