<Презентація - Світ динозаврів або Парк юрського періоду скачати

Презентація - Світ динозаврів або Парк юрського періоду
24.11.2013, 02:00
Фільм парк Юрського періоду дивилися багато хто з ваших учнів , якщо не все. Але лише мала частина з них думала про те, чому таку назву дали автори фільму , в якому основні герої , це давні ящери динозаври. І ось на уроках біології в 9 класі ми з учнями добираємося до теми , яка намагається пояснити , як з'явилося життя на Землі, і , згадуємо , як у минулому навчальному році несерйозно поставилися до теми уроку географії геохронология Землі. Виявляється , що саме в цій таблиці і містяться відомості про те , коли , і які ери були на планеті , і з яких періодів вони перебували. З усієї цієї стародавньої історії ми будемо вчити сьогодні час розквіту динозаврів.
Для дітей в мережі дуже багато всього , і це не тільки матеріали до уроків , а й дитяча косметика . Наприклад , зубна паста на сайті доньки і синочки ру представлена ​​багатьма брендами. І зубну пасту купити в цьому магазині може кожен.
Ну , а вчитель , крім усього іншого , може скачати ось такі прекрасні презентації , щоб провести урок біології в 9 класі на тему світ динозаврів , завдяки розробці сайту Світ біології .

Мезозойська ера І ДИНОЗАВРИ

Так от , вчителям ми розповідаємо про динозаврів , і додатково пояснюємо , що була така мезозойська ера , в Юрський період якої і був розквіт динозаврів , і тому фільм так називається. Розквіт , означає загальне панування цих рептилій на Землі. І треба ще сказати пару слів про те , чому вимерли динозаври. Тут варіантів і гіпотез чимало , але більшість вчених схиляється до того , що через сильний катаклізму , наприклад , падіння метеорита , на планеті сталося глобальне похолодання , в умовах якого змогли вижити тільки дрібні організми , а гігантські рептилії вимерли не стільки від холоду , скільки від відсутності їжі , світла й чистого повітря . Дим і попіл від такого сильного удару міг приховати від планети Сонце , що призвело до трагічних наслідків саме для тих організмів , яким вимагалося не тільки тепло , а й велика кількість їжі. Як там було насправді ніхто не бачив і не знає , але ми на уроці розповідаємо лише про те , що всі ці припущення зроблені тільки на основі вивченні останків динозаврів , які систематично знаходять археологи при розкопках.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 3450 | Завантажень: 627 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.