<Презентація "Світ шкільних прізвиськ" скачати

Презентація "Світ шкільних прізвиськ"
01.03.2015, 21:14
Воно було у кожного. Комусь дано по випадковості, кому-то майже з народження, до нього практично неможливо ставиться нейтрально ... Так, це прізвисько.

Прізвиська - унікальне явище, яке перейшло до нас від далеких предків слов'ян. Більшу частину «друге імен» люди отримують в школі. Даний проект спрямований на вивчення прізвиськ за таким планом:

• збір інформації та її аналіз;
• анкетування учнів;
• оформлення презентації;

Проект складений на реальних даних анкетування учнів середній школи і дозволяє дізнатися про те, якими бувають прізвиська, коли вони з'явилися, як ставляться до них зараз учні. У презентації приведено і думка фахівця-психолога, також дано поради тим дітям, яких кривдять дані їм прізвиська.

Презентація містить 17 слайдів, перехід між деякими її елементами анімований. Виконана вона у біло-помаранчевої гамі, для цікавинки забезпечена яскравими картинками, графіками і діаграмами. Текст розбитий на невеликі блоки, тому його зручно читати і записувати, написаний цікаво і просто, тому заволодіє увагою кожного учня в класі. Проект підійде для використання на уроках російської мови, а також тематичний відкритих уроках.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: прізвиськ, шкільних, Презентації, презентація, світ
Переглядів: 284 | Завантажень: 145 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.