<Презентація "Світова економіка" скачати

Презентація "Світова економіка"
18.03.2015, 10:53
Презентація підійде для використання на уроках суспільствознавства, присвячених темі світової економіки. Легка подача матеріалу робить її корисною при підготовці домашнього завдання, а також для альтернативного використання - домашньої комп'ютерної шпаргалки, до якої завжди можна звернутися при виникненні питань.

Проект розкриває такі питання, як:

- Що таке світова економіка;
- Які терміни відносяться до питання світової торгівлі;
- Яка державна політика в галузі світової торгівлі;
- Які плюси і мінуси вільної торгівлі;
- Які існують методи протекціоністської політики;
- Які глобальні проблеми економіки;

Перевага презентації в глибокій структуризації матеріалу. Текст тут розбитий на невеликі блоки, а інформація подається у легкій для засвоєння формі. Наявність додаткових елементів, наприклад, схем, таблиць і пояснювальних картинок допомагає вникнути в тему, зрозуміти суть економічних процесів, швидко запам'ятати інформацію.

Перехід між блоками тексту і медійними елементами анімований. Сама презентація оформлена яскраво і цікаво, що привертає увагу і допомагає краще засвоїти матеріал.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Світова, Презентації, економіка, презентація
Переглядів: 679 | Завантажень: 147 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.