<Презентація "Технологія приготування страв з макаронних виробів" скачати

Презентація "Технологія приготування страв з макаронних виробів"
02.04.2015, 21:53
Це наочний посібник включається в скарбничку викладача професійного освітнього закладу середнього рівня (харчових, агротехнічних коледжів і технікумів). Воно дає докладні наочні матеріали для проведення заняття на тему приготування страв з макаронів.

Презентація складається з 19-ти слайдів, що надають увазі глядачів наступну інформацію:

- Первинна обробка макаронних виробів,
- Технології та способи приготування їжі з макаронів з докладною рецептурою для кількох страв,
- Правила подачі, відповідні вимогам гігієни і художнього смаку,
- Вимоги до якості приготування за кольором страви, його смаком і запахом,
- Терміни зберігання і реалізації.

Крім цього, показ включає запитальник для закріплення отриманих знань, а також доповнюється фотографіями сировини і готових страв. Кращому засвоєнню теми сприяє оформлення тексту в списки, таблички і блок-схеми.

Також презентація може даватися до перегляду на узагальнюючих уроках або для самостійного вивчення. При наявності на комп'ютері кожного учня стає довідковим матеріалом, до якого можна буде звернутися протягом кількох занять.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: технологія, Презентації, макаронних, презентація, виробів, страв, Приготування
Переглядів: 816 | Завантажень: 186 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.