<Презентація "Технологія приготування страв з макаронних виробів" скачати

Презентація "Технологія приготування страв з макаронних виробів"
02.04.2015, 21:53
Це наочний посібник включається в скарбничку викладача професійного освітнього закладу середнього рівня (харчових, агротехнічних коледжів і технікумів). Воно дає докладні наочні матеріали для проведення заняття на тему приготування страв з макаронів.

Презентація складається з 19-ти слайдів, що надають увазі глядачів наступну інформацію:

- Первинна обробка макаронних виробів,
- Технології та способи приготування їжі з макаронів з докладною рецептурою для кількох страв,
- Правила подачі, відповідні вимогам гігієни і художнього смаку,
- Вимоги до якості приготування за кольором страви, його смаком і запахом,
- Терміни зберігання і реалізації.

Крім цього, показ включає запитальник для закріплення отриманих знань, а також доповнюється фотографіями сировини і готових страв. Кращому засвоєнню теми сприяє оформлення тексту в списки, таблички і блок-схеми.

Також презентація може даватися до перегляду на узагальнюючих уроках або для самостійного вивчення. При наявності на комп'ютері кожного учня стає довідковим матеріалом, до якого можна буде звернутися протягом кількох занять.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: технологія, Презентації, макаронних, презентація, виробів, страв, Приготування
Переглядів: 755 | Завантажень: 175 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.