<Презентація "Типова архітектура персонального комп'ютера" скачати

Презентація "Типова архітектура персонального комп'ютера"
19.12.2016, 10:56
Вивчивши матеріал даної презентації, учні дізнаються, з чого складається їх комп'ютер. Мета презентації - охарактеризувати архітектуру персонального комп'ютера. Презентація складена з схем, списків, зображень, які допоможуть учням зрозуміти пристрій комп'ютера, вони дізнаються, як він працює, для чого потрібні конкретні деталі і за що вони відповідають.

Описується основна структура персонального комп'ютера, перераховуються всі його елементи, головні з яких були позначені на початку. Після чого за списком дається характеристика кожному з цих елементів. Розповідається про структуру системного блоку, про те, що таке процесор, які види процесорів бувають, описується магістрально-модульний пристрій комп'ютера, материнська плата, пристрої довготривалої пам'яті, які пристрої застосовуються для введення інформації, які для виведення, а також, якими мережевими пристроями оснащений комп'ютер.

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, персонального, Архітектура, Типова, комп'ютера, презентація
Переглядів: 347 | Завантажень: 93 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
Дана презентація розповість Вам про пристрій персонального комп'ютера. Ви дізнаєтеся - для яких цілей потрібен комп'ютер, чи може сучасна людина обійтися без нього, а також - якими перевагами володіє людина, що використовує в своїй діяльності персональний комп'ютер. Більшість слайдів презентації доповнені тематичними ілюстраціями.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.