<Презентація "Тварини" скачати

Презентація "Тварини"
02.06.2015, 16:58
Посібник являє собою великий збірник матеріалів для вивчення теми «Тварини» на кабардинській мовою. При роботі з його наочними матеріалами відпрацьовуються спільні розмовні навички, активізується словниковий запас по темі, розвивається пам'ять і увагу.

37 слайдів показу містять безліч завдань і вправ, при виконанні яких використовуються сюжетні картинки, гра «Лото» і картки з індивідуальною інформацією. Учням пропонується:

- Фонетична зарядка і фронтальне опитування на повторення лексики,
- Складання пропозицій з вказаними словами,
- Рішення кросворду,
- Переклад наведеного тексту,
- Парна робота за класифікацією тварин,
- «Вгадай-ка», анаграми та багато іншого.

Всі завдання оформлені з урахуванням особливостей дитячого сприйняття - із застосуванням максимуму структурності і візуалізації. Тут є списки і таблиці, які мають виділення важливих словосполучень більш яскравим кольором.

Презентація може використовуватися на одному уроці - при узагальненні знань по розділу, або демонструватися фрагментарно - при вибірковому виконанні зазначених завдань.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Тварини, Презентації, презентація
Переглядів: 307 | Завантажень: 162 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.