<Презентація - У ботанічному саду скачати

Презентація - У ботанічному саду
17.03.2014, 17:38
Розповідь про відвідини зоосаду представлений на двох яскравих презентаціях. Даний ресурс може бути використаний для проведення етапів уроку навколишнього світу. Допитливі учні можуть переглядати слайди будинку, що дозволить їм розширити кругозір, сформувати уявлення про дендрарії. Наповнення розробки сприяє розвитку в учнів початкової школи пам'яті, уважності і спостережливості. Знайомство з презентаціями стане стимулювати пізнавальний інтерес, бажання вивчати рослинний світ.

До перегляду підготовлені дві розробки по сімнадцять і десять слайдів відповідно. До уваги школярів представлені два логічних блоки:

- Рослини субтропічних областей Земної кулі;

- Ботанічний сад.

Головне місце в презентаціях відведено ілюстрацій. На слайдах представлені фотографії різноманітних рослин . Всі зображення досить великого масштабу, будь-який учень розгляне всі деталі ілюстрації. Короткі підписи супроводжують кожен розділ, знайомлять школярів із назвами дерев і чагарників. Серед інших в презентацію були включені такі рослини: камелії, азалії, рослини - хижаки, пальми, апельсини, суничне дере.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 1231 | Завантажень: 267 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.