<Презентація - Учасники ринку цінних паперів скачати

Презентація - Учасники ринку цінних паперів
21.03.2015, 11:13
Презентація присвячена темі ринку цінних паперів. Цей розділ включається в курс економічних дисциплін, що вивчаються в закладах середньої профосвіти або в старших шкільних класах зі спеціалізацією економіки. Показ складається з 35-ти слайдів, що містять основні тези з даної теми:

1. Класифікація учасників ринку цінних паперів з визначенням понять:
- Інвесторів,
- Емітентів,
- Саморегулівних організацій,
- Професійних учасників.
2. Дилерська, брокерська, депозитарна та ін. Профдіяльністю з цінними паперами,
3. Види клірингу та багато іншого.

Останні сторінки роботи дають навчаються завдання на закріплення вивченого матеріалу у вигляді бліц-опитування.

Вся інформація в посібнику чітко структурована для найкращого сприйняття і систематизації її в уявленні глядачів, найбільш важливі фрази і слова виділені кольором і зміною шрифту.

Ця презентація служить наочним або опорним матеріалом при повідомленні доповідача по темі, а також при підготовці до практичного заняття або іспиту. Крім цього, вона може використовуватися у вигляді короткого тематичного довідника і включатися в скарбничку корисних програм на робочому столі вашого ПК.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: паперів, цінних, Презентації, ринку, презентація, Учасники
Переглядів: 500 | Завантажень: 160 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.