<Презентація "Укуси комах і захист від них" скачати

Презентація "Укуси комах і захист від них"
22.06.2014, 17:47

Презентація містить важливу інформацію, яка буде дуже корисна напередодні літнього сезону. Розробка покликана розповісти глядачам про те, як убезпечити себе і близьких від небезпечних укусів настирливих комах. Демонстрація слайдів доречна для перегляду на уроках біології чи спеціальних заняттях з медицини в школі. Дорослі можуть вивчити зміст даного ресурсу, скачавши слайди на персональний комп'ютер.

Текстове наповнення презентації легко читається завдяки чіткому шрифту і вдало підібраною колірної гамі. Інформація не складна в сприйнятті, матеріал написаний доступною для розуміння мовою. Кожен тематичний блок показу містить необхідні ілюстрації, які покликані не тільки забезпечити легкий перегляд, але допомогти в розумінні інформації. Зображення демонструють різноманітних комах, чиї укуси можуть викликати певні проблеми зі здоров'ям.
·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: комах, Укуси, них, Презентації, від, захист, презентація
Переглядів: 670 | Завантажень: 192 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.