<Презентація "В аеропорту (At the airport)" скачати

Презентація "В аеропорту (At the airport)"
17.10.2015, 15:15
Презентація розроблена в рамках вивчення курсу англійської мови в 10-му класі і присвячена темі "В аеропорту". У ході заняття учні ознайомляться з основними термінами і поняттями англійською мовою, пов'язаними з авіаційним транспортом. У роботі наводиться приклад митної декларації, дані тренувальні завдання, в яким дітям буде запропоновано скласти свою історію по картинках, взяти участь у розмові та ін.

Крім того, автор звісно ж даного проекту на тему "В аеропорту" (10 кас) наситив інформаційну базу якісними блок-схемами, завдяки яким діти швидше і краще освоять запропонований матеріал. Варто відзначити, що в роботі особливу увагу приділено тематичним картинкам, які доповнюють і розбавляють теорію. Дана презентація з англійської мови на тему "Аеропорт" допоможе вчителям по-новому піднести теоретичний матеріал і тим самим захопити школярів звісно у навчальний процес.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: The, Airport), Презентації, аеропорту, презентація, (At
Переглядів: 494 | Завантажень: 139 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.