<Презентація "Весна. Весняні прикмети" скачати

Презентація "Весна. Весняні прикмети"
09.03.2015, 18:29
Знайомство з самими важливими відмінностями весняного часу року чекає вас при перегляді презентації «Весняні прикмети». Перші ознаки весни - тепле сонечко, щебет птахів і весела крапель - описуються тут за допомогою найяскравіших форм і методів:

- Кольорових картинок і фотографій,
- Віршів і прислів'їв,
- Елементів анімації та мультиплікації.

Презентація з 29-ти слайдів створена для найменших глядачів - учнів початкових класів та дошкільнят, які в ході перегляду познайомляться не лише з головними ознаками весни (або освіжать їх у своїй пам'яті), але також з рослинами, птахами, тваринами і навіть комахами, яких ми можемо побачити навесні.

Крім цього, хлопці навчаться відрізняти перелітних від зимуючих птахів, дізнаються народні приказки та прикмети, побачать фото, що ілюструють перші весняні роботи в полі і в саду - оранку, посів і полив посаджених насіння. Наприкінці показу розміщені завдання для закріплення матеріалу - для самих уважних і кмітливих глядачів.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, Весняні, прикмети, весна., презентація
Переглядів: 2410 | Завантажень: 374 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.