<Презентація "Виготовлення новорічної іграшки" скачати

Презентація "Виготовлення новорічної іграшки"
26.07.2015, 13:17
Новий рік - одне з найулюбленіших свят усіх дорослих і дітей. Підготовка до нього може доставити подвійно більше задоволення, якщо прикраси для ялинки і новорічного інтер'єру будуть створені своїми руками. Презентація «Виготовлення новорічної іграшки» навчить дітей та їх наставників робити ялинкові кулі з паперу - білої, кольоровий або старих листівок. Вона підготовлена ​​для організації творчої роботи на уроці праці в 4-му класі, тому крім інструкції з виготовлення іграшок містить додаткову інформацію наступного змісту:

- Прислів'я про працю,
- Опис російських новорічних традицій,
- Історія появи ялинкової кулі,
- Перелік матеріалів та інструментів,
- Критерії оцінки готових робіт.

І додаткові відомості, і кожен етап роботи проілюстровані фотографіями та мальованими картинками, що роблять пояснення зрозумілими навіть без докладних коментарів. Зручність посібника полягає в тому, що крім опису роботи на окремих сторінках воно включає кадр, на якому видно весь порядок дій.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: іграшки, новорічної, Презентації, презентація, Виготовлення
Переглядів: 755 | Завантажень: 173 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.