<Презентація "Вік дерева" (1 клас) скачати

Презентація "Вік дерева" (1 клас)
07.09.2014, 14:04
Презентація створена учнем першого класу. Дана розробка являє глядачам дослідження школяра. Зміст показу відповідає програмі курсу навколишнього світу і може бути використано вчителем в якості допоміжного інформаційного матеріалу для навчальних та позакласних занять. Школярам рекомендується подивитися слайди разом з батьками на домашньому комп'ютері, що розширить кругозір дитини і допоможе підготувати цікаве усне повідомлення до уроку. 

У презентації відображені всі важливі етапи навчального дослідження. На екрані можна простежити хід дослідів, експериментів. Опис різних способів визначення віку рослини буде доступно для розуміння будь-якого учня в класі. Велика кількість ілюстрацій приверне школярів до вивчення матеріалу, зробить роботу з показом ще більш захоплюючим.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: клас), Презентації, дерева, презентація, ВІК, (1
Переглядів: 481 | Завантажень: 207 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.