<Презентація "Вікторина з ПДР" скачати

Презентація "Вікторина з ПДР"
22.01.2015, 17:23
Існує багато варіантів розробок для школярів, присвячених правилам руху. Дана презентація орієнтована на аудиторію учнів сьомого класу. Питання вікторини та оформлення слайдів підібрані відповідно до віку школярів і особливостям їх сприйняття. Використання запропонованого ресурсу для організації позакласних тематичних заходів сприятиме формуванню у підлітків навичок поведінки на вулиці.

До особливостей мультимедійної вікторини відноситься той факт, що різні категорії питань оцінюються різною кількістю балів. Тематичні розділи представлені різним кольором шрифту, рамками. Учасники вікторини можуть вибирати будь-яке питання із запропонованих. Перехід до тексту завдання здійснюється гіперпосиланнями. Після клацання на екран виводиться правильну відповідь, це дозволяє легко прорахувати бали команд. Повернутися до головного меню допоможуть спеціальні значки.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: вікторина, пдр, Презентації, презентація
Переглядів: 626 | Завантажень: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.