<Презентація "Виробництво аміаку" скачати

Презентація "Виробництво аміаку"
15.03.2015, 00:13
Пояснення складних виробничих процесів в курсі шкільної хімії часто відбувається «на пальцях» і далеко не завжди зрозуміло навчаються. Презентація «Виробництво аміаку» покликана не тільки наочно показати кожен момент створення цієї речовини, але також стати віртуальної міні-екскурсією на хімічний завод, дає уявлення про сучасні синтез-установках і їх роботі.

Показ з 17-ти слайдів містить таку інформацію по темі:

1. Умови протікання реакції,
2. Робота синтез-установки,
3. Історія виробництва:
- Розробники технологій,
- Дослідження та їх підсумки,
- Пошук каталізаторів.
4. Дія аміаку на організми,
5. Користь і шкода виробництва,
6. Застосування аміаку.

Схематичні малюнки, таблиці та блок-схеми дозволяють легше сприймати досліджуваний матеріал, а фотографії - побачити реальну картину того, що відбувається.

Презентація використовується вчителем як наочний посібник на уроці або позакласному занятті, а також при самостійному вивченні теми і в підготовці домашньої роботи з предмета.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, Виробництво, Аміаку, презентація
Переглядів: 385 | Завантажень: 157 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.