<Презентація "Виробництво та передача електроенергії" скачати

Презентація "Виробництво та передача електроенергії"
15.03.2015, 11:56
Презентація підготовлена ​​до уроків географії та фізики, присвячених темі виробництва і передачі електроенергії. Однак може використовуватися і на домашньому комп'ютері в якості допомоги по вивченню теми та підготовки самостійних завдань.

Проект в подробицях розглядає такі теми, навколишні питання електроенергії, як її:

- Виробництво;
- Переваги;
- Використання;
- Передача та розподіл;

Так, розглядається процентне співвідношення використання електроенергії в різних сферах господарства, енергетичні системи окремих регіонів, виробництво електроенергії на 4-х типах електростанцій.

Презентація складена у формі логічного і послідовного розповіді, що поступово розкриває вищезазначені теми. Під кожен слайд відведений окремий блок тексту, що зручно для запису і засвоєння матеріалу. Проект зроблений яскравим і красивим, щоб залучити в процес навчання кожного присутнього. Для тексту підібраний красивий шрифт, кожен слайд доповнено тематичними фотографіями і картинками. Переходи між текстом і картинками анімований.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: електроенергії, передача, та, Презентації, Виробництво, презентація
Переглядів: 456 | Завантажень: 179 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.