<Презентація "Вивчаємо дорожні знаки" скачати

Презентація "Вивчаємо дорожні знаки"
12.10.2017, 10:11
Безпомилкове знання дорожніх знаків - гарантія безпечного перебування дітей на вулиці, їх походу до школи і додому. Вони застерігають про можливу небезпеку, забороняють або дозволяють рух, вказують на наявність тих чи інших об'єктів. Дана презентація допоможе відпрацювати в учнів початкових класів знання цілого ряду знаків, закріплюючи їх до автоматизму на візуальному рівні. Великий обсяг тематичних питань дає відмінне запам'ятовування різнопланових дорожніх знаків, а технологічний прийом «Розфарбовування» підвищує мотивацію учнів до роботи по темі. Посібник може використовуватися для групової чи індивідуальної роботи з дітьми. Слайди оформлять фронтальне опитування в класі або перетворяться в ефективний персональний тренажер для самостійної пізнавальної діяльності в школі або вдома.

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: дорожні, Презентації, презентація, Вивчаємо, знаки
Переглядів: 236 | Завантажень: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.