<Презентація "Властивості металів та їх сплавів" скачати

Презентація "Властивості металів та їх сплавів"
24.02.2015, 12:38
Презентація - відмінне підмога для учня середньої школи і вчителя технології, фізики у вивченні властивостей металів та їх сплавів.

Проект дозволяє дізнатися про властивості:
• фізичних;
• технологічних;
• механічних;
• хімічних;

Перевага презентації в логічною структуризації та ігровому моменті. Текст тут розподілений невеликими блоками, доповнений картинками і таблицями, що відображають суть матеріалу. Для зручності сприйняття складено окреме меню для технологічних і механічних властивостей. Так, на слайді, що розкриває визначення тієї чи іншої властивості металу, є кнопка «Меню властивостей», що повертає до початкового слайду із списком визначень.

В якості ігрового моменту в презентації зроблені 2 цікавих тіста:
• У першому учням пропонується розподілити властивості.
• По - друге співвіднести картинки до пунктів властивостей.

При натисканні на кнопку «Перевір себе» учням будуть показані правильні відповіді.

Завершує основну частину проекту слайд з 8 питаннями, що дозволяють закріпити отримані знання.

Наприкінці презентації наданий детальний список літератури та посилання на інформаційні сайти, звідки була взята інформація.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: властивості, їх, та, Презентації, металів, презентація, сплавів
Переглядів: 400 | Завантажень: 145 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.