<Презентація - Водні ресурси. Безпечне використання та охорона скачати

Презентація - Водні ресурси. Безпечне використання та охорона
27.04.2014, 13:56

Презентація розповість звісно ж учням про те, як зробити використання водних ресурсів безпечним і як охороняти їх від забруднення. Починається доповідь з пояснення того, що таке гідросфера . Завдяки схемі і таблиці учні дізнаються, як багато води є на землі і скільки її часткою виділено під ті чи інші види водойм.

Перераховуються корисні для людини властивості води, для чого він використовує її і яка роль води в його житті. Учні дізнаються, як визначити звісно ж якість води, які проблеми, пов'язані звісно ж з водою, найбільш актуальні в наш час, і як людина може врятувати водні ресурси від висихання й забруднення.
·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: охорона, ресурси., Безпечне, та, використання, Презентації, презентація, Водні
Переглядів: 1167 | Завантажень: 285 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.