<Презентація "Водорості" скачати

Презентація "Водорості"
19.12.2016, 11:16
Рослини ростуть всюди, і навіть у воді, тому що там є кисень, розчинений. І ці водорості так і називаються водоростями, тому що ростуть у воді. І про цю групу рослин треба на уроці біології розповісти так, щоб шестикласники зрозуміли, що де росте, як воно живе, чим дихає і про що думає. Хоча це навряд чи, тому що для таких процесів потрібні мізки, а їх не те, що у водоростей, навіть у багатьох людей просто немає. Але, незважаючи на такі круті віражі, будемо виробляти стратегію пізнання теми уроку, щоб про водорості хоча б дещо дізнатися неодмінно. Природно, в першу чергу нами повинна бути дана загальна характеристика водоростей, щоб учні визначилися з тим, куди ми збираємося плисти сьогодні. Потім будемо вже розбирати по частинах, що куди, навіщо і з ким. Для цього у нас є цілком чималі 45 хвилин, бо це урок біології, тобто ботаніки, а також ще один цікавий джерело інформації. Презентація Powerpoint, ось що нам потрібно для того, щоб зуміти змінити геометрію сприйняття матеріалу, що викладається вчителем на уроці. І треба ці технології застосувати для пізнання і всякої іншої системи, тому що водорості не сплять, а мріють про те, щоб ми їх вивчили по повній програмі і зрозуміли всі, що потрібно для нормальної спокійного життя.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, презентація, Водорості
Переглядів: 291 | Завантажень: 73 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.