<Презентація "Вплив кольору на увагу школярів" скачати

Презентація "Вплив кольору на увагу школярів"
04.09.2014, 14:24
Презентація, створена ученицею четвертого класу, знайомить глядачів зі змістом навчального проекту. Вивчити зміст показу можуть не тільки допитливі школярі на домашньому комп'ютері, організувати знайомство з проектом можуть вчителі початкової школи. Перегляд слайдів буде доречний на предметних уроках по навколишньому світу, на заняттях гуртків відповідної тематики. Батькам також буде корисна інформація, яка увійшла в мультимедійну розробку. Знання про те, як впливає певний колір на увагу і сприйняття дітей, допоможе правильно підібрати колірну палітру для оформлення дитячої кімнати, робочого куточка школяра. 

На слайдах представлені текстові повідомлення. Глядачам належить познайомитися з результатами проведених досліджень, з описом впливу різних кольорів на пам'ять і увагу учнів. Всі розділи проектної роботи були оформлені з використанням фотографій і тематичних картинок, що робить перегляд роботи більш цікавою.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: увагу, Вплив, на, Презентації, школярів, кольору, презентація
Переглядів: 367 | Завантажень: 173 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.