<Презентація "Вплив людини на природні ресурси" скачати

Презентація "Вплив людини на природні ресурси"
14.03.2014, 01:30
Презентація знайомить з результатами проектної роботи учениці одинадцятого класу. Розробка присвячена вивченню питання екології. У своєму дослідженні учениця прагне розглянути, як людина впливає на природні ресурси своєї діяльністю. Зміст слайдів викличе інтерес у старшокласників і педагогів. Вчителі можуть використовувати розділи презентації для проведення етапів тематичних навчальних занять. Школярам буде зручно вивчати негативне і позитивний вплив людей на навколишнє середовище, переглядаючи розділи будинку.

На слайдах презентації представлена ​​докладна інформація по темі: опис ресурсів, порівняльні схеми і таблиці. Ключові предметні поняття та визначення виділені кольоровими рамками, що є гарним акцентом на важливих моментах проекту. Оформлення презентації виконано за допомогою різноманітних ілюстрацій, що позначиться на хорошому сприйнятті всього матеріалу.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 477 | Завантажень: 202 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.