<Презентація з інформатики "Відносини між об'єктами" скачати

Презентація з інформатики "Відносини між об'єктами"
21.02.2015, 11:34
Презентація складена з урахуванням рівня знань і вікових особливостей третьокласників. Розробка може використовуватися як одна з форм організації уроку інформатики або тематичної позакласної (факультативної) роботи. Мета презентації - всебічне розкриття поняття "відносини між об'єктами". Тезова подача матеріалу укупі з яскравими, схематично пов'язаними між собою ілюстраціями конкретизує і полегшує його засвоєння.

Питання, що порушуються під час презентації:

• взаємозв'язок всіх об'єктів між собою;
• різновиди межоб'ектних відносин, їх імена і коротка характеристика - відносини-протилежності, відносини між людьми, частина-ціле.
• відносини і їх опис, як важлива характеристика об'єкта.

Орієнтуватися в причинно-наслідкових зв'язках між об'єктами допомагають стрелкі- "підказки". Велика кількість барвистих ілюстрацій з елементами анімації дозволяє надовго заволодіти увагою аудиторії. Презентація розміщена на 20 слайдах і побудована за принципом - пояснення з виділенням-акцентуванням головних моментів, засвоєння нового з використанням наочного матеріалу, коротке повторення-узагальнення пройденого.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: об'єктами, Презентації, між, відносини, інформатики, презентація
Переглядів: 250 | Завантажень: 117 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.