<Презентація з хімії на тему - Аміни скачати

Презентація з хімії на тему - Аміни
02.04.2015, 21:48
Презентація присвячена розділу шкільної хімії, що вивчає органічні речовини аміни. Вона є відмінним наочним посібником для отримання повних відомостей по класу цих речовин в загальному і по деяких з їхніх представників - більш докладно.

Показ, що складається з 19-ти барвистих слайдів, містить всі основні матеріали по темі:

- Види азотовмісних речовин,
- Визначення поняття «аміни»,
- Історія вивчення зарубіжними і вітчизняними хіміками,
- Будова молекули аміну,
- Ізомерія, отримання, хімічні властивості,
- Класифікаційні відомості,
- Найбільш яскраві представники - метиламін і анілін,
- Застосування.

Інформація подається у вигляді структурованих текстів, блок-схем, коротких тез. Практично кожна сторінка доповнюється фотографіями та схематичними малюнками, до яких даються докладні коментарі.

Презентація створена для показу учням 10-го класу при вивченні нового програмного матеріалу з органічної хімії, але також може застосовуватися на узагальнюючих уроках при повторенні теми «азотовмісні сполуки» і в організації навчання дітей дистанційним способом.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: хімії, Презентації, тему, Аміни, презентація, на
Переглядів: 763 | Завантажень: 179 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.