<Презентація "Здоровий спосіб життя" скачати

Презентація "Здоровий спосіб життя"
27.09.2015, 11:21
Презентація «Здоровий спосіб життя» розповість про те, як домогтися стану повного душевного, звісно ж фізичного і соціального благополуччя, супроводжуване фактично повною відсутністю внутрішнього неспокою і яких-небудь хвороб. У роботі присутній матеріал, який сприяє зміцненню, а також збереженню здоров'я дитини: загартовування, особиста гігієна, відмова від шкідливих звичок, правильне харчування, безпечна поведінка на вулиці, вдома, на роботі, дотримання режиму праці та відпочинку, здоровий сон, оптимальний рівень рухової активності та емоційна і психічна стійкість.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: життя, здоровий, Презентації, презентація, спосіб
Переглядів: 571 | Завантажень: 139 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
На початку презентації повною мірою вдається усвідомити всю значимість здоров'я для людини. Позначаються три його головні компоненти - фізичний, духовний і соціальне здоров'я, і ​​їх аспекти. Перераховуються критерії оцінювання того, наскільки здоровий чоловік. Дається визначення безпосередньо здоровому способу життя, перераховуються його принципи.

Розповідається про складові духовного здоров'я: естетиці, моральності, фізичного здоров'я: відмова від шкідливих звичок, спорт, гігієна, правильне харчування, загартовування. Згадується про те, що таке нерозумна поведінка людини і які у нього можуть бути наслідки.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.