<Презентація "Життя єгипетського вельможі" скачати

Презентація "Життя єгипетського вельможі"
11.04.2015, 19:33
Однією з проблем вивчення Стародавнього світу в курсі шкільної історії є неможливість закріплення теоретичного матеріалу його візуалізацією, яка дається за допомогою мізерних маленьких картинок з підручника. Презентація «Життя Єгипетського вельможі» покликана частково вирішити цю проблему в рамках ознайомлення з Єгипетською цивілізацією в 6-му класі середньої школи.

Показ, що складається з 19-ти слайдів, представляє особливості життєвого шляху та побуту заможного єгиптянина в середині 3-го тисячоліття до нашої ери:

- Садиба вельможі,
- Традиції поведінки його гостей і слуг,
- Служба у фараона,
- Поведінка вельможі в палаці правителя,
- Основні відмінності від життя хлібороба і ремісника.

Посібник містить опис джерел знань сучасних людей про життя стародавнього населення Єгипту, доповнене фотографіями артефактів - гробниць, скульптур, фресок. Його сторінки включають як текстові дані у вигляді коротких тез, так і ілюстрації - реальні і схематичні зображення.

Крім основного призначення - проведення ознайомлювальних уроків для шестикласників, презентація може використовуватися на позакласних гурткових заняттях і в рамках вивчення культурознавчих дисциплін: під керівництвом викладача, самостійно або дистанційно.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: життя, Презентації, вельможі, єгипетського, презентація
Переглядів: 285 | Завантажень: 153 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.