<Презентація - Життя на звалищі скачати

Презентація - Життя на звалищі
09.03.2014, 13:15
Презентація присвячена проблемі охорони навколишнього середовища. Даний мультимедійний ресурс може виступати в ролі додаткового матеріалу до уроків екології, суспільствознавства, географії. Розробка допоможе в організації тематичного класного години. Школярам рекомендується самостійний перегляд слайдів. Знайомство з наповненням розділів презентації допоможе усвідомити масштаб забруднення нашої планети. Організація слайдів спонукає до роздумів, стимулює розвиток уміння аналізувати і робити висновки.

До уваги глядацької аудиторії запропоновані короткі текстові повідомлення. Інформація стосується умов життя людини в наближених до звалищ районах. Всі логічні блоки розробки містять тематичні ілюстрації, що демонструють тяжке становище людей країн третього світу, а також руйнівний вплив відходів на природу.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 362 | Завантажень: 190 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.