<Презентація "Зимові види спорту" скачати

Презентація "Зимові види спорту"
04.01.2015, 17:20
Для перегляду і подальшого використання представлено цілий комплект мультимедійний розробок. До уваги глядачів пропонуються три мультимедійних презентації. Кожна робота присвячена спорту. Перегляд кожного логічного блоку буде цікавий школярам початкової та середньої ланки. Даний матеріал підходить для проведення класних годин, тематичних заходів. Презентації можуть бути використані в якості самостійних розробок, а також у складі комплексу тематичних заходів.

Особливістю даного ряду презентацій є присутність не тільки звукових слайдів, але й відеосупроводу. Деякі розділи представлені мультиплікаційними героями, смішарики супроводжують деякі логічні частини. Наповнення слайдів познайомить з видами спорту, символікою зимової Олімпіади. За допомогою презентації можна організувати контроль знань школярів про історію спорту.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, Зимові, презентація, спорту, Види
Переглядів: 907 | Завантажень: 210 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.