<Презентація - Значення і охорона птахів скачати

Презентація - Значення і охорона птахів
11.04.2014, 16:08

Презентація, створена вчителем біології , призначена для проведення предметних занять. Наповнення слайдів допоможе учням у виявленні значення ролі пернатих у природі та житті людини, а також знайомить з причинами та способами охорони птахів. У презентацію були включені захоплюючі завдання, виконання яких викличе інтерес у будь-якого школяра . Зміст даного мультимедійного ресурсу покликане удосконалювати зорову пам'ять школярів, логічне мислення, а також уміння порівнювати.

Більшу частину презентації займає демонстрація тематичних ілюстрацій. До уваги учнів запропоновані фотографії різноманітних птахів . Зображення допоможуть школярам виявити значення пернатих друзів для природи і життя людини. Текстовий зміст презентації, яка супроводжує розділ для закріплення, легко читається, не викликає складнощів у сприйнятті.
·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 1611 | Завантажень: 278 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.