<Прзентація "Індійські касти" скачати

Прзентація "Індійські касти"
21.02.2015, 11:56
Презентація для уроку історії про індійські касти підійде як для вчителів предмета, так і для самостійного вивчення теми. Проект повністю розкриває тему кастових відмінностей і розповідає:

- Про походження каст;
- Як живуть і трудяться люди кожної касти;
- Чи можливий перехід з однієї групи в іншу;
- Чи всі індійські філософи дотримувалися цього поділу;

Проект виконаний так, щоб привертати до себе увагу учнів, розповісти їм про складному питанні простою мовою. Перший слайд-картинка анімований, як і перехід між сторінками, їх елементами. Матеріал проекту зручно структурований, доповнений барвистими фотографіями, таблицями та картинками. На самому початку презентації дається докладний план уроку. Всього проект містить 22 слайда, а план містить 6 великих блоків.

В кінці основної частини презентації учням пропонується невеликий інтерактив. За кількома картинкам необхідно переказати сюжет, що відноситься до них міфу. Це не тільки викликає інтерес в учнів, а й сприяє швидкому запам'ятовуванню матеріалу.

Для зручності сприйняття інформації, на останньому сайті відображено домашнє завдання, яке необхідно підготувати до наступного уроку.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: індійські, Презентації, Прзентація, касти
Переглядів: 321 | Завантажень: 128 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.