Рослини хижаки презентація
Незважаючи на всі достатоки рослинного світу на Землі, хто б міг подумати, що знайдуться серед рослин і м'ясоїдні. Хижі рослини в більшості своїй живуть на мізерному грунті, нестача поживних речовин поповнюють за рахунок найпростіших живих організмів: переважно комах і інших членистоногих.

Уже в 1875р. Чарльз Дарвін написав «Комахоїдні рослини» - перший трактат про хижих рослинах. Хижі рослини поширені по всьому світу. Вважається, що вони розвиваються незалежно один від одного. Дана класифікація рослин включає як мінімум 583 виду, які залучають, ловлять і вбивають жертву, поглинаючи поживні речовини.

У садівництві хижі рослини вважаються рідкістю і екзотикою, але, останнім часом, вони стають все більш популярним. Найбільш часто вирощують венерину мухоловку. Незважаючи на те, що всі м'ясоїдні рослини вимагають різних умов вирощування відносно світла, вологості повітря, грунту та ін., Але є і загальні умови: лише дощова і дистильована вода допустима для поливу хижих рослин. Пояснюється це тим, що в природному середовищі зустрічаються вони в кислих грунтах, що не містять поживних речовин. Вода, яка містить мінерали і солі є згубною для даного типу рослин.
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: презентація, Хижаки, рослини
Переглядів: 11 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: