<Твір на тему "Моє хобі" (рибалка) скачати

Твір на тему "Моє хобі" (рибалка)
10.01.2016, 13:39
Найбільше я люблю ходити на рибалку. Можна сказати, що рибалка - це моє хобі.
Найчастіше це виходить на канікулах. Я тоді їду в село до дідуся Саші. У перший раз він взяв мене на риболовлю, коли мені було 5 років. Тепер дідусь каже, що я вже досвідчений рибалка.

Ми ходимо і на літню, і на зимову рибалку. Але взимку рідше, щоб я не замерз. Літня риболовля мені більше подобається. Ми ловимо і на черв'яка, і на живця, варимо спеціальну кашу для риб, щоб їх приманювати.

Ще влітку дідусь плаває з підводною рушницею. З нього він стріляє великих щук. Він викидає їх з річки, а я йду по березі і збираю їх.

Мені поки не можна плавати з рушницею, але я тренуюся пірнати з маскою і трубкою. Зате я можу ловити раків. Вони сидять під корчами і ворушать вусами. Їх потім варять у гарячій воді. Вони стають червоного кольору. Раки дуже смачні.

Влітку я майже цілий день проводжу на річці. Ми ловимо з дідусем рибу, і просто купаємося. Я вже добре плаваю. Це дуже важливо для рибалки. Коли їдеш за рибою по озеру на човні, то не страшно, тому що якщо впадеш, то зможеш виплисти. Я намагаюся добре вчитися в школі, щоб мама з татом відвезли мене на канікули до дідуся, і можна було займатися моїм хобі.

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: моє, (рибалка), хобі, Твір, на, Презентації, тему
Переглядів: 3196 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.