<Твір на тему «Шкідливі звички» скачати

Твір на тему «Шкідливі звички»
24.01.2017, 16:59
Мені здається, що кожна людина повинна намагатися бути здоровим і щасливим, адже це найважливіше в нашому житті. Тому я сильно засмучуюся, коли бачу у кого-то зі своїх близьких або рідних шкідливі звички.

       Найпоширенішою шкідливою звичкою є куріння. Велика частина сучасних підлітків курить, включаючи дівчат. На жаль, мій тато теж курить, але я сподіваюся, що він скоро покине цю шкідливу звичку.

       Одна справа спостерігати, як доросла людина свідомо псує своє здоров'я, зовсім інша - бачити своїх однолітків, що займаються тим же. Я щиро не розумію, що такого привабливого в курінні, алкоголі або наркотиках, адже існує безліч куди більш приємних занять!

       Наприклад, можна купити великий і смачний торт і з'їсти його разом зі своїми друзями. Можна відправитися з рідними на каток або в парк, з'їздити на відпочинок, ну, або хоча б подивитися цікавий фільм. Адже крім здоров'я, всі шкідливі звички вимагають великих фінансових витрат. Я вважаю, що гроші потрібно витрачати на ті речі, які приносять радість або хоча б користь. Звичайно, не буває ідеальних людей, у всіх є свої недоліки.

       Я, наприклад, дуже багато часу проводжу за комп'ютером, що теж можна віднести до шкідливих звичок. Мені здається, що кожен повинен прагнути стати краще і прожити життя з користю не тільки для себе, але і для оточуючих. Адже від нас також залежать долі наших дітей, які будуть брати з нас приклад.

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, тему, звички», «Шкідливі, Твір, на
Переглядів: 279 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.