<Твір на тему - Школа скачати

Твір на тему - Школа
26.03.2015, 19:52
Школа - найдовший, самий яскравий і запам'ятовується період нашого навчання, за ті одинадцять років, які ми вчимося з кожним з нас відбуватиметься багато різних подій.

У школу ми приходимо зовсім маленькими, дурненькими хлопцями, вперше ми сідаємо за шкільні парти, зустрічаємо свою першу вчительку, знайомимося зі своїми однокласниками. Тут ми відкриваємо свій перший підручник, нас вчать читати і також писати, висловлювати свої думки. У школі вперше оцінюють наші знання, пам'ятаєте, як ми приносили першу п'ятірку, щасливі і задоволені, а батьки нас хвалили.

За довгі роки, які ми вчимося, однокласники і педагоги стають для нас рідними людьми. Школа для багатьох стає другим домом, адже саме в ній ми проводимо велику частину свого часу.

У школі ми стикаємося з іспитами, не тільки із загальноосвітніх предметів, а й життєвими іспитами. Тут ми вчимося працювати в колективі, приймати спільні рішення, робити вибір, допомагати іншим.

Приходимо в школу ми зовсім дітьми, а закінчуємо дорослими людьми, які готові вступити в доросле і звісно самостійне життя. У кожного з нас свій світогляд, інтереси, цілі, бажання. Школа готує нас до життя, гартує наш характер.

Про шкільні роки завжди залишаються теплі і щасливі спогади, через роки, багатьом хочеться знову зануритися в школу.

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Твір, на, Презентації, тему, школа
Переглядів: 433 | Завантажень: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.