<Презентація "З чого складається системний блок комп'ютера" скачати

Презентація "З чого складається системний блок комп'ютера"
10.04.2015, 11:18
Презентація підготовлена ​​до уроку інформатики, підходить для повторення і вивчення інформації про те, з чого складається системний блок комп'ютера. Проект розглядає всі складові частини системного блоку, а саме:
- Корпус;
- Процесор;
- Кулер;
- Системну плату;
- Оперативна пам'ять;
- Видеоплату;
- Звукову плату;
- Жорсткий диск;
- Оптичні дисководи;
- Блок живлення;
На докладному прикладі презентація розповідає не тільки про вищезазначених елементах, але і їх видах, властивостях.
Перевага презентації в стислості. У стислій формі вона повністю розкриває тему, не завантажуючи учнів складними і непотрібними термінами. Текстова інформація написана живою мовою, кожної складової системного блоку дано забавну назву, наприклад, «Повелителька тривимірності» або «Головний енергетик». Такий підхід покращує запам'ятовування і сприйняття матеріалу. Також текст структурований, розподілений за тематичними блоками, тобто вся інформація дається на одному слайді, і не доведеться перескакувати в пошуках потрібного.
Щоб учні могли самостійно розпізнати частини системного блоку, презентація доповнена яскравими і великими зображеннями останніх.
Завдяки своїм перевагам проект може використовуватися не тільки на уроці, але і в ролі допомоги на домашньому комп'ютері.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: чого, Блок, комп'ютера, Презентації, Системний, інформатики, презентація, складається
Переглядів: 755 | Завантажень: 206 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.