Одного суботнього ранку, ми з татом вирішили піти в ліс. Там було дуже багато різних рослин. Я вирішив зробити сюрприз своїй мамі та бабусі, та нарвати їм лісових ромашок.
Шкільні твори | переглядів: 170 | | Коментарі (0)

Часто ми чуємо від дорослих, що потрібно творити добро. Але багато хто розчарувався в необхідності творити добро. ЧИ потрібно творити добро? Звісно ж потрібно, в першу чергу ви творите його для себе, вам ж буде приємно коли ви допоможете людині, а вона вам в свою чергу скаже елементарне "дякую".
Шкільні твори | переглядів: 378 | | Коментарі (0)

Основою нашої безмежно бгатої культури є усна народна творчість. Це наш дух, наша душа та  пісня. У спадщину ми дістали величезну кількість дум, балад, пісень, казок створеними нашимми предками. Нашу творчість потрібно вивчати і знати її, збагачувати новими перлинами.
Шкільні твори | переглядів: 168 | | Коментарі (0)

Історія нашого народу неповторна. Наші предки пройшли чимало випрбувань, а  згадки про них залишились у думах, історичних піснях тощо. У творах люди згадували хоробрих воїнів, які боролися за незалежність нашої країни і щастя наших громадян. Тому народ увічнив наших героїв у творах, щоб слава про них не вмирала ніколи. Лишивши спогади у вигляді поетичних рядків, ми назавжди закарбовуємо у пам'яті, згадку про героїв, які боронили нашу землю та були щирими патріотами . Кожен із нас повинен знати історію свого народу іпишатися нею, тому цьому нам допоможуть історичні пісні та думи. 
Шкільні твори | переглядів: 285 | | Коментарі (0)


Для чого в школі пишуть твори

Для багатьох уроки української мови в школі асоціюються з написанням творів. Але чи замислювався хто-небудь, навіщо ж учні, протягом усіх одинадцяти років навчання, пишуть твори. Що це: примха творців шкільної програми або необхідність, для розвитку дитини? Перш за все, твір - це вираження власних думок і почуттів. Головне завдання того, хто пише твори - не просто висловити думки і почуття, а й висловити їх грамотно, виразно й послідовно. В такому випадку, твір буде схожий на зв'язну розповідь і буде міні-твором.

Написання творів розвиває не тільки грамотне написання слів і дотримання всіх правил української мови, але і допомагає здійснювати політ фантазії. У творі може бути присутнім і частка неправди, але це вже на розсуд учня. Твори нерозривно пов'язані і з уроками літератури. Наприклад, твори по прочитаних творів. У них школяр може висловити свої думки з приводу того чи іншого героя, події або підкреслити те, що запам'яталося йому найбільше.

Найчастіше, до любителів писати твори відносяться люди з гуманітарним складом розуму, які в майбутньому можуть зв'язати своє життя з журналістикою, письменницькою та громадською діяльністю. Вони люблять використовувати в своїх текстах метафори, епітети, порівняння. Кажуть, що добре пише той, хто багато читає. Від цього дійсно багато в чому залежить якість твору як в плані сюжету, так і в плані грамотності. Люди, які з дитинства читають серйозні твори світової літератури, незабаром і самі стають майстрами пера. На завершення хотілося б відзначити, що навчитися писати хороші твори може кожен. Тут важлива лише сила бажання, вміння мотивувати себе, терпіння і цілеспрямованість. А якщо розвинені такі якості, то все, безумовно, вийде!

Шкільні твори з української мови та літератури

В останні роки в українській освіті намітилася тенденція повернення до творів як ефективній формі оцінки знань учнів. Діти пишуть твори з української літератури на протязі всього періоду навчання в школі. На нашому сайті є безліч творів на різні теми. А уміння писати твір - це одне з фундаментальних навичок, яким повинна володіти людина, яка бажає розвиватися. Цей навик розвиває фантазію, грамотність, конструктивне вираження думок. Найголовніше у творі з української літератури - це самовираження, вираження своїх емоцій і почуттів. Погодьтеся, приємно спілкуватися з людьми, які лаконічно, грамотно, красиво висловлюють свої думки.

Шкільні твори з німецької мови

На теперішній час німецька мова користується популярністю і учні із захопленням вивчають цю мову. На уроках німецької мови часто задають написати твір на різні теми. У цьому вам допоможе ГДЗШКА, у нас зібрані твори з німецької мови на різні теми. Вивчення мов - це завжди цікаво та корисно.

Шкільні твори з англійської мови

Сьогодні безліч людей розмовляють англійською мовою, тому не дивно що у школах англійська один із основних предметів. Знати іноземну мову зараз модно та корисно. Часто учням на уроках задають написати твір, для перевірки знань вивченої теми. Варто пам'ятати, що творчий підхід і вміння викладати власні думки вимагає написання твору на певну тему, при цьому необхідно мати свою думку, розкриваючи тему міркування. На нашому сайті ви легко знайдете море корисних творів на англійській мові.