Погодьтеся, що коли вибір тем обмежений двома-трьома, писати твір, принаймні, нудно. А що робити, якщо запропоновані теми стосуються творів, які вам не до душі? Відповідь очевидна - написати твір на вільну тему! Свобода думки і вибору завжди приваблювала творчих людей. Безсумнівно, учню творити набагато приємніше на близьку йому тему. З одного боку така «свобода» таїть у собі невідомість, а з іншого - виручає кмітливого школяра. Шкільні твори, а також твори з української літератури та української мови ви звісно ж знайдете в даній категорії.
Одного разу, коли я ще ходив у садок, моя тітка, грала зі мною в зоопарк. Вона зібрала всі іграшки, зроблені як тварини, і кожна іграшка розповідала про себе сама. Мені запам'яталася ця гра, тому що тоді звірі розмовляли зі мною людськими голосами. Тому, коли батьки сказали, що у вихідний ми поїдемо в зоопарк, я зрадів і дуже чекав зустрічі з тваринами.
Шкільні твори | переглядів: 5134 | | Коментарі (0)

У наш час існує думка, що купити можна все. Люди повністю потрапили під владу зелених папірців. Навіть такі вічні поняття, як любов, дружба і вірність у спотвореному значенні, але стали продажними.
Шкільні твори | переглядів: 1114 | | Коментарі (0)

Написати твір з предмету зарубіжна література - для учня це завдання не просте, тому що перед цим треба прочитати твір з такого предмету як зарубіжна література, прослухати аудіокнигу із зарубіжної літератури за 6 клас, або прочитати хрестоматію. Але ж якщо з якихось причин ви (учень) не бажаєте цього робити, або ж ви немає часу - але вихід є. ГДЗ із предмету зарубіжна література за 6 клас. Завдяки саме усім готовим домашнім завданням у вигляді творів з предмету зарубіжна література за 6 клас ви знайдете зразки написання творів, саме вони стануть чудовим зразком у виконанні вашого домашнього завдання з цього предмету. Не варто безглуздо переписувати ці твори, про це вам варто пам'ятати і ви можете лише почерпнути з цього посібника ідею, та різін тему, щоб написати власний (свій) твір із своїми елементами.

Лише на сайті усі готові домашні завдання, тобто vsigdz онлайн ви знайдете твори з предмету українська література та розвиток мовлення в онлайн режимі і абсолютно безкоштовно. Завжди ви можете скористатись цими зразками написання творів, для того щоб з легкістю написати власний твір. Посібник наштовхне учня на потрібну думку та дозволить вам закріпити знання, з такого предмету як українська література 7 клас, а також і з розвитку мовлення.

1-4 5-8 ... 129-132 133-136 137-140 141-144 145-148 ... 157-160 161-161