<Аналіз вірша - "Мрія" Дмитра Павличка скачати

Аналіз вірша - "Мрія" Дмитра Павличка
12.02.2018, 20:58
Повний аналіз вірша "Мрія" Дмитра Павличка, головна думка, художні засоби, рифми, тема і т.д.
 

МРІЯ

Як виросту — збудую хату, 

на хаті колесо приб'ю, 

а там я поселю крилату, 

лелечу, клекітну сім'ю.

 

Нехай розводиться, гніздиться 

по всіх деревах і хатах, 

нехай мені щоночі сниться, 

що я літаю, наче птах.

 

Тема: поетична розповідь про крилату мрію ліричного героя.

Основна думка: моя рука ніколи і нікому ні кривди, ні біди не принесе.

 

Художні засоби.

Епітети: крилату, клекітну сім'ю.

Повтори (анафора, або єдинопочаток): «Нехай …».

Порівняння: «літаю, наче птах».

 

Кількість строк: дві.

Рими: хату – крилату, приб'ю - сім'ю, гніздиться – сниться, хатах – птах.

 


Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Павличка, вірша, аналіз, Дмитра, Мрія
Переглядів: 188 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.