<Гроза - твір. Твір про грозу скачати

Гроза - твір. Твір про грозу
19.10.2015, 19:22
Всім відомо, що таке весняна гроза. Розкотистий, веселий грім наповнює, стомлені по весні, серця нестримної радістю і незбагненним щастям.
 
Зовсім інша справа гроза осіння. Після спекотного літа з короткочасними зливами і шквальним вітром, хочеться помірно теплого вересня і, тихо шелестких дощів.
 
Дуже тонка, витончена павутина, звана «бабиним літом», тріпоче на вересневому вітрі ажурними, мереживними косинками. Золота осінь обживає міські парки. Пожовкле листя тендітних осик переливаються в променях сонця. Круглоголові клени шелестять червоно-жовто-зеленими кронами. Парки заповнені гуляючими матусями з малюками і милими старичками-пенсіонерами.
 
Осіннє сонце швидко хилиться до обрію, і свіжа прохолода пронизує вечірнє повітря. Темно-лілові хмари, прискорюючи, пливуть по небу назустріч один одному. І раптом, абсолютно несподівано, гримить грім. Парки та сквери миттєво порожніють. Раптово зірвався вітер підганяє опале листя і останніх відвідувачів.
 
Гострі блискавки яскравими спалахами пронизують небо. Слідом, з тріском гуркоче грім. У шаленому, ураганному круговороті вже розкланюються на всі боки і осики і клени. Безжально зірвані, яскраві листя різнокольоровими латками обліплюють неонові вітрини магазинів і заплакані вікна машин. Бурхливі дощові потоки вздовж узбіч доріг клекочуть вирами, і водоспадами стікають в каналізаційні стоки. У світлі вуличних ліхтарів вся ця фантасмагорія лякає і заворожує одночасно своїм неприборканим величчю.
 
До ранку осіння гроза стихає. Білий, в'язкий туман розсіюється і перші, боязкі промені сонечка знову розфарбовують намоклу листя в яскраві тони. Пустотливий вітерець тріпає, просочені дощем, крони дерев, сдуває з них останні дощові краплі.
 
«Бабине літо» знову господарює в міських парках, і ми продовжуємо насолоджуватися ним сповна.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, Шкільні твори, грозу, твір., гроза, Про
Переглядів: 1086 | Завантажень: 142 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.