<Любов до Батьківщини - твір. Твір про землю скачати

Любов до Батьківщини - твір. Твір про землю
19.10.2015, 19:18
Поняття «земля» включає в себе багато значень і відчуттів. Це і велична планета, ширяюча яскравим, кришталевою кулею у Всесвіті і далекі екзотичні острови, що здалися в окулярі підзорної труби зневіреного мореплавця. Також це родючі поля і луки, що розкинулися чудесними, квітучими покривалами і одна-єдина жменю рідної землі, мандрівна з тобою по далеким країнам.
 
Ставлення людини до землі завжди було особливим і трепетним. Споконвіку вона була головною годувальницею людей і тварин. Наші предки вкладали в важка праця хлібороба не тільки силу, вправність і солоний піт, а й саму душу, в якій любов до землі займала особливе, почесне місце.
 
Взаємозв'язок людини з природою починається з дитячого захоплення розпустився квіткою; смарагдовою травинкою, колишеться на вітрі; колоситься пшеницею, відливає золотом під жарким, сонячним променем; трепетною березовим гаєм, біліють тонкими стовбурами в синьої димку ранкового туману. І тільки з роками приходить усвідомлення того, що все це пишність навколишнього світу вигодувана землею, яка стелиться прямо у нас під ногами протоптаною, лісовою стежкою або асфальтом тротуару; путівцем або шовковистою галявиною в міському парку.
 
Любов до Батьківщини - це, в першу чергу, ставлення людини до рідної землі. Коли ти мрієш, щоб твоя земля цвіла і пахла, дзюрчала чистими джерелами, шуміла НЕ вирубаними лісами, хлюпала прозорими річками та озерами, значить, у твоєму серці горить іскра справжнього патріотизму. І у важкий для Батьківщини годину ти без тіні сумніву станеш на захист рідної землі і не пошкодуєш житті своєї за свободу Вітчизни.
 
Все, що оточує нас, проросло із землі, стоїть на землі і піде в землю, коли проб'є його година. Рідна земля прийме нас в своє материнське лоно, щоб дати нам шанс знову відродитися до нового життя на найпрекраснішою у всьому Всесвіті планеті Земля.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Землю, Батьківщини, Твір, До, любов, Шкільні твори, твір., Про
Переглядів: 887 | Завантажень: 176 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.