Міні твір (розповідь) на тему "Мудрі батькові поради"
Найближчими людьми для нас є наші батьки, ми повинні бути їм вдячні за все що вони для нас роблять. Недарма говорять, що Мудрі батькові поради мудріші за всі інші. Лише наші батьки підтримають нас у важкі хвилини.

1 варіант твору

Наші батьки є найближчими людьми для нас, тому ми повинні бути вдячними їм за все, тим більше за їхні поради і настанови. Вони, немов пророчі слова, звучать від них. Бо так і стається. "Побережи себе",-сказала мати синові у той страшний вечір, перед тим, як він потрапив в страшну аварію. Вона ж, немов відчувала це. Недарма люди говорять: "Батьківські поради мудріші за всі інші". Бо хто ж, як не батьки, можуть нас найкраще зрозуміти. Лише вони нас підтримають в любій ситуації, не зрадять, не образять. Так, безумовно, бувають сварки після яких псуються стосунки між батьками і дітьми. Кожен переживає це по-складному. Тому потрібно уникати неприємних ситуацій, допомагати їм, слухатися їх, бо хто як не вони допоможуть завжди. Саме тому батьківські поради - мудрі.

2 варіант твору 

Найдорожчими у житті кожної людини є батьки, але, на жаль, вони не вічні. Батьків ми любимо всім серцем до кінця своїх днів. І якщо стосунки в сім’ї теплі і щирі, то це найвища цінність.

Батьки — найдорожче в житті кожної людини. Тому просто неприпустимо дарувати їм дрібнички, байдуже куплені в магазині чи в найближчому кіоску по дорозі додому. Ніколи не варто забувати про те, що кожен з батьків хоче відчувати турботу про нього своєї дорослої дитини, хоча може і не завжди це показує, а лише посміхається у відповідь. Адже батьки, які нас виховали, гідні найкращого подарунка, чи не так?

Батьки ... Люди, що дали нам життя, виховання, дах, їжу. Люди, які подарували нам своє життя, які свої роки віддали нашим примхам. Багато хто з нас не цінують цього, можуть підвищити голос, сказати щось, що ранить. Батьки... Святі люди... Ми їм зобов’язані всім! Своїм існуванням, своїми можливостями. Вони не спали ночами заради нас, вони працювали для нас, не покладаючи рук, вони лаяли нас і після, сидячи поруч, плакали через те, що змогли на нас підвищити голос.

Батьки... Дві найрідніші людини, дві світлі душі — тато і мама. Багато чого вони пережили заради нас, всупереч усьому прагнули до кращого життя, щоб ми не відчували необхідності ні в чому, щоб ми були ситі, одягнені, мали освіту, статус у суспільстві. Вони робили все це заради нас. А чи цінуємо ми це? Дякуємо ми їм за все, що вони пройшли заради нас?

 
Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: тему, батькові, поради, Твір, Мудрі, (розповідь), на, Міні
Переглядів: 16 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: