<Написати випадок із життя (використати прислів'я) скачати

Написати випадок із життя (використати прислів'я)
06.12.2017, 08:57
Ця історія відбулася минулого року, спочатку я прихворів. Кашель і температура відірвали мене від різноманітних обов'язків, у тому числі від виконання домашніх завдань.  І ось настав, день коли я подзвонив до друга, щоб дізнатись, що нам задавали на домашнє завдання у школі. Виконав усі усні та письмові завдання і вирішив піти погуляти з другом. Наступного дня я прокинувся і пішов до школи. Другим уроком була українська мова і була контрольна робота. На жаль, відповісти на усі питання я не зміг. Вчителька поставилась з розумінням до мене. Тоді я подивився на друга, він з легка був посміхнувся до мене. І ось тоді я все зрозумів... Однокласник, якого я вважав своїм другом, ділився своїми емоціями, розповідями з ним, просто таємно заздрив моїм успіхам. Мене охопив сум, адже я не виконав завдання на відмінно, а й втратив друга. Є дуже хороше прислів'я "Друзі пізнаються в біді", на мою думку однокласник поступив неправильно.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: життя, із, випадок, Написати, прислів'я), (використати
Переглядів: 118 | Завантажень: 46 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.