<Осінній дощ - твір. Твір про дощ скачати

Осінній дощ - твір. Твір про дощ
07.10.2015, 20:21
Осінній листопад цілими днями кружляв у повітрі, плавно ковзаючи над головами перехожих, і м'яко лягав до їхніх ніг строкатим килимом.
 
Вже й «бабине літо» пройшло, і настав жовтень, а теплі, сухі деньки тривали. Крони дерев кучерявилися червоно-жовтим листям, деякі навіть ще зеленіли. Зрідка ліниво падали колючі каштани, розбивалися об тротуари та котилися темно-рудим м'ячиками уздовж бордюрів.
 
Вчорашній вечір був напрочуд теплим і тихим, а сьогодні з ранку все змінилося. Похмурі хмари зливалися один з одним, перетворюючись на фіолетові, дощові хмари. Поривчастий вітер з силою нахиляв гілки дерев до землі, зривав яскраві листя і жменями кидав їх у вікна будинків, вітрини магазинів і обличчя перехожих. Місто завмер в очікуванні негоди. Вулиці спорожніли. Рідкісні перехожі, підганяли пронизливим вітром, намагалися швидше сховатися в затишних кафе, або просто перечекати негоду в затишних містечках.
 
Перші, важкі краплі дощу затарабанили по дахах будинків, немов розсипаються горошини. На сірому асфальті від них залишалися великі ляпки.
 
І раптом небо вивергнуло тонни води, змиваючі все на своєму шляху. Пишноголові крони дерев і кущів лисіли прямо на очах. Річки з різнокольорових листя на перехрестях доріг перетворювалися на строкаті вири. Вода йшла в дощові стоки, а вмита листя утрамбовують по вулицях і площах.
 
Міські парки виглядали, немов декорації до фантастичних фільмів. Мокрі листя рельєфно обліпили лавки, гойдалки і дерев'яні фігурки героїв улюблених казок. Пориви вітру приводили цю фантасмагорію в рух, ніби величезний, строкато-клаптевий монстр розпластався серед, почорнілих від зливи, стовбурів дерев, готуючись до стрибка.
 
Трамваї, немов великі акваріуми, пливли по рейках, розсікаючи бурхливі потоки води і мокрого листя. Тролейбуси намоклі, під тугими струменями дощу, «вусами» міцно трималися за електродроти.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: дощ, Твір, твір., Шкільні твори, Осінній, Про
Переглядів: 915 | Завантажень: 153 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.