<Природа рідного краю - твір. Твір про сонце скачати

Природа рідного краю - твір. Твір про сонце
19.10.2015, 19:33
Сонце - наше життя. Весь навколишній світ залежить від милості цього небесного світила. Ми не можемо навіть уявити своє повсякденне життя без сонця.
 
Буває, що осіння пора своїми затяжними дощами і важкими, набряклими хмарами закриває небесну височінь на кілька днів або, навіть, тижнів. З кожним похмурим днем, ми все більше сумуємо і сумуємо, поки остаточно не впадаємо в глибоку депресію. Але варто тільки довгоочікуваного сонечку хоча-б одним своїм золотим промінцем проткнути цю в'язку кашу туману, як до нас повертається гарний настрій і умиротворення душі, йде нав'язлива тривога, і необхідна легкість одухотворяє наші серця.
 
Згадайте, як сумує природа без сонячного тепла і світла. Похмурі лісу здаються якимись згубними, глухими хащами, ждущими своїх наївних жертв. Каламутні води озер і попелясто-малахітові хвилі морів похмуро плескаються біля наших ніг. Чорні поля кричать ненаситним воронячому, шокуючи в зневіру рідні простори. Як наслідок - неврожайний рік і голодна зима для безлічі тварин і птахів.
 
Зате, коли тепле сонечко навесні вчасно розбудить землю, зігріє і обласкає її; влітку дбайливо виплекав посаджене зернятко; восени наллє стиглістю назрілі плоди; взимку вкриє теплими перинами поля і ліси, тоді природа рідного краю буде радувати нас своєю щедрістю і неповторною красою цілий рік.
 
Сонячне світло і живильне тепло роблять нашу рідну планету єдино унікальною і чудово красивою в безкрайньому космосі.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, краю, рідного, природа, Шкільні твори, твір., сонце, Про
Переглядів: 563 | Завантажень: 163 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.