Текст-розповідь про найдорощу людину

1 варіант твору

Найдорожчою людиною для мене є мати. Вона найкраща в світі! Навіть не уявляю нашої сім’ї без неї, без тепла її рук, лагідного погляду карих очей. її щирість та доброта відчуваються на кожному кроці.
Мама працює в лікарні медичною сестрою. Невеличка на зріст, тендітна на вигляд. А скільки встигає зробити за день! За привітність та щирість матусю шанують люди. Я думаю, що саме тому й обрала вона таку благородну професію і з радістю допомагає людям.
Особливо подобається мені мама в своєму робочому вбранні. їй дуже личить біленький халат й такого ж кольору чепчик.
А ще мені дуже подобаються очі неньки – карі, блискучі, завжди усміхнені, а над ними тоненькою ниточкою в’ються чорні шовковисті брови.
Мама вчить мене бути чесною, лагідною, працьовитою. Щиро дякую їй за це!

2 варіант твору

Найдорожча мені людина – це мама. Її ніхто і ніколи не замінить. Кажуть, що мама – найкращий друг і порадник, вона ніколи не підведе, скаже всю правду в очі і вкаже на помилки, якщо вони є і дасть слушну пораду, як їх виправити.

Покупка меблів – справа дуже серйозна і відповідальна. Якщо ви звернетеся до нас, наші фахівці завжди з радістю допоможуть вам придбати   мебель оптом в краснодаре  високої якості, яка оптимально підходить саме вам. Ми піклуємося про своїх покупців і про свою репутацію. Кожен наш покупець дуже важливий для нас!  Меблеве підприємство «Данко»  – це відмінна продукція, ексклюзивні розробки, нові ідеї і відповідальний персонал. Накопичений досвід і майстерність наших фахівців дозволяють займатися розробкою нових моделей і модернізацією вже існуючих. У виготовленні меблів використовуються імпортні та вітчизняні матеріали, перевірені на практиці. Вони гарантують якість і довгий термін служби меблів.
Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Текст-розповідь, Про, людину, найдорощу
Переглядів: 16 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: