Текст-розповідь про свою школу
Перший раз я переступила поріг школи, коли йшла до першого класу. У мене був чудовий настрій. Йшла в школу я не одна, а зі своєю матусею. Вона вела мене за ручку, звичайно, я ж була ще зовсім маленькою.

У моїй найкращій і єдиній школі змінилося багато чого. Зараз я вчуся в 7 класі. Можу сказати одне, що якщо згадати мою школу 6 років тому, то вона змінилася в кращу сторону: з'явилися нові вчителі, змінився технічний персонал, в кожному класі є комп'ютер, в нашій школі встановлені камери, зроблений ремонт всюди, ну якщо перераховувати то це буде дуже довго. Одним словом, змінюється час, змінюються учні, змінюється і школа.

Розповідь, есе про школу


Мене звати ВАШЕ ІМ'Я. Я навчаюся у ...ВАШ КЛАС... класі. Я люблю свою школу і рада, що навчаюся в ній.

Школа наша чотириповерхова, велика і в ній навчається багато дітей. У нас є спортивний зал, в ньому проходять уроки фізкультури і різні спортивні змагання. Також в школі є бібліотека, де завжди знайдеться цікава книга. В актовому залі ми зустрічаємо свята і вчимося танцювати, а потім виступаємо на святах.

У школі є багато різних цікавих місць, але найулюбленіше місце - це наш клас. Він у нас дуже гарний, світлий, просторий і затишний. Також в нашому класі є комп'ютер і інтерактивна дошка. В їдальні смачно годують наші чудові кухарі. Спасибі кухарям!
Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Про, свою, школу, Текст-розповідь
Переглядів: 33 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Чудовий твір, лише потрібно міняти з жіночого роду на чоловічий (обидва твори написані в жіночому роді), я вибрав перший варіант твору! Дякую.

Имя *:
Email:
Код *: