Твір 7-11 речень на тему: "Осінь у рідному краї"

Твір 7-11 речень на тему: "Осінь у рідному краї"

З приходом осені в міське життя повертається діловитість, витісняючи річну млість і розслабленість. Вулиці наповнюються школярами з рюкзаками за плечима.

Адміністрація нашого міста піклується про те, щоб в ньому було багато рослинності. Скрізь висаджуються дерева, кущі та квіти. З приходом осені всі рослини змінюють річну зелень на всі відтінки жовтого, багряного і червоного кольорів. Здається, ніби місто починає сяяти зсередини. Мені подобається гуляти в парку, розташованому біля мого будинку. Осіннє листя покриває доріжки, які я люблю розкидати ногами. А ще я спостерігаю за тим, як ворони влаштовують метушню за каштан або що-небудь ще.

2 варіант твору

Осінь… Опале листя кружляє довкола ніг... Холоднуватий вітерець змушує нас одіти теплий одяг. Усі метушаться, кудись спішать: хтось на роботу, хто на навчання, а хто в пошуки нової долі… А я? Я іду і милуюсь своїм рідним містом, яке завжди заворожувало своєю красою та архітектурою, пам’ятками давнини… Сонечко, яке ледь-ледь пробивається крізь похмуре небо, торкається моїх щік та ніжно змушує мене здригнутись та одіти сонячні окуляри…
 
Учні по дорозі до школи збирають найкрасивіше опале листя та несуть до класів, щоб показати вчителям, та позмагатись з однокласниками про те хто знайшов найбільший та найгарніший кольоровий листок, що може стати прикрасою аудиторії. Старші також не поступаються дитячістю, вони , таке враження, що зараз впадуть у купи листя та будуть купатись у ньому… Закохані парочки ідуть дивлячись на небо, яке , здавалось б, от - от скине на нас краплинки дощу. Проте ніхто за це не переживає, адже, після дощу повітря свіже-свіже, і прогулюватись під час дощу навіть приємно і романтично. Коли легкий вітерець віє, легко проходить по шиї, торкається холодних рук, і…починає падати дощ… Краплини його проходять по шкірі, легко лоскотаючи та котячись по щоці…

3 варіант твору

Я був у багатьох містах, країнах, бачив такі художні витвори осіні, проте найгарніша у рідному краю. Вона має запах кострів, коли палять сухе лисття, збирають піздні яблука та груші. Найулюбленніший мій час, коли починаються холодні, проте дуже сонячні дні. Проміння пробивається через залишки золотого лисття і від цієї картини, по іншому не назвати цю красу, просто захоплює дихання. Так пестить слух тихий шелест лисття, зовсім не такий, як у іншу пору року, здається, що він шепоче:" Зустрінемось весною, друже...". Навіть, коли починаються дощі я радію, бо це можливість нікуди не бігти, а насалодитись моментом сповна. 
Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: тему:, на, рідному, краї, Твір, речень, осінь, 7-11
Переглядів: 29 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: