<Твір "Як я провів літо" скачати

Твір "Як я провів літо"
28.01.2014, 15:43
Влітку я люблю відпочивати в селі, дихати чистим повітрям який насичений свіжістю недавно скошених трав. Нескінченні поля з кукурудзою і пшеницею. Влітку в селі можна насолодитися тишею і самота де-небудь в прохолодній тіні дерев, вдихаючи солодкуваті аромати різних лугових трав. У спекотні літні дні, щоб охолодитися , разом з дітлахами ми поспішали на перегонки до річки, її іскриста прохолода дарувала почуття радості і благодаті.

Кожний проведений мною літо в селі , різноманітне з незабутніми пригодами , що сталися зі мною. З першим промінцем сонця пробуджується вся природа , тишу порушують різні півнячі голоси , які кукурікають навперебій з усіх дворів.

Пастух збирав з усіх дворів корів, яких вів на луки , щоб там їх пащі. Їх мукання і тупіт чути було далеко в окрузі. І рано вранці , коли ще дуже хочеться поспати , ховаєш голову під подушку , поки стадо не піде.
Прокидався вранці від голосу бабусі , яка кликала мене снідати. У селі звичайний сільський сніданок, але який смачний і ситний , з кухлем парного молока.

Потім ми з дідусем вирушаємо в ліс за грибами , я люблю збирати гриби особливо боровики . З лісу ми ніколи не приходимо з порожнім кошиком , тому що дідусь знає хороші грибні місця.

Коли у мене був вільний час, я любив кататися на велосипеді по околицях села і розглядати мальовничі місця. Однак відпочинок у селі - це не тільки час для ігор і купання в річці , але і важка праця.

Я намагався бути корисним і допомагав по веденню господарства . Я дбав про тварин: годував гусей і курей зерном , для кроликів збирав запашний конюшина , виганяв на пасовище овець , носив з колодязя прохолодну , свіжу воду , щоб напоїти корову і коня , збирав стиглу полуницю і малину для варення . Моя робота мені приносила моральне задоволення , тим більше знаючи , що моя праця комусь корисний.

Увечері після заморочливого дня , сідаєш на лавочку і спостерігаєш за яскравим заходом , який заливає небо , і вдихаєш свіже прохолодне повітря, наповнене дивовижними ароматами.

У мене в душі залишилися самі неповторні враження , відчуття щастя і радості від кожного проведеного мною дня в селі.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 1970 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.